Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
401 688
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Zabawki VR

Zabawki VR stanowią kategorię różnorodnych interaktywnych zabawek urozmaicających życie seksualne poprzez wyzwalanie ukrytych fantazji erotycznych. Niepospolite wibratory i masażery łechtaczki różnego rodzaju usatysfakcjonują i zachwycą każdą kobietę. Większość z nich używana jest do stymulacji w pojedynkę. Jednakże są głównie przeznaczone do seksu na odległość. Pary uprawiające cyberseks będą się świetnie bawić z taką niecodzienną zabawką.

W ostatnim czasie popularne stały się masturbatory do wirtualnej rzeczywistości, pozwalające na przeżywanie niesamowitych fantazji erotycznych i tworzą wrażenie, jakby się w nich bezpośrednio uczestniczyło! Praktycznie niezauważalne i dyskretne a sprawiające ogromną rozkosz są również interaktywne opaski kompatybilne z wirtualną rzeczywistością VR. Zabawki VR to niepospolita nowość, która pozwala poznać ludziom całkowicie odmienne spojrzenie na seks oraz przeżywanie go w niecodzienny sposób. Wypróbujcie sami a, przekonacie się, że fantazje ludzkie nie znają granic!

Wibrator do cyberseksu Kiiroo OhMiBod Fuse for...

Fuse pozwoli rozpalić waszą rozkosz nawet jeśli dzieli was duża odległość – używa dwustronnej komunikacji przez internet by móc odczuwać swoje doznania nawzajem.Użyta technologia pozwala na sterowanie dwukierunkowe – przyjemnością może więc kierować albo kobieta albo mężczyzna.Jest to pierwszy...

Cena 669,19 zł