Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
125 198
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Symulator oralny

Stymulatory oralne to sposób na absolutną, zdefiniowaną przez nas rozkosz w połączeniu z poręcznym, kompaktowym urządzeniem oferującym szerokie spektrum błogich zastosowań.

Jak stymulatorom oralnym udaje się łączyć tak niesamowite cechy? Celem tych gadżetów jest realistyczne odwzorowanie zabaw oralnych i ruchów języka, a więc nie musimy się ograniczać w ich zastosowaniu. Stymulatorem oralnym, poza łechtaczką i punktem G, możemy pieścić także sutki, krocze, penis, lub jakikolwiek obszar ciała odczuwany przez nas jako erogenny. Co więcej, niektóre modele oferują możliwość zmiany końcówki na taką o innej strukturze i charakterystyce.

W połączeniu z możliwościami zmiany trybów i intensywności ruchów przekłada się to na niesamowitą ilość kombinacji i różnorodne, sensualne wieczory przepełnione bezkompromisową błogością. Relatywnie małe rozmiary tych urządzeń pozwolą na użycie ich do dodatkowych pieszczot podczas zbliżeń z partnerem, a także sprawiają, że są świetnymi towarzyszami podróży.

Stymulator oralny Sqweel Go

Niewielki, kieszonkowy wręcz stymulator dysponujący jednak dużymi możliwościami.Ma formę obracającego się koła z którego wystaje dziesięć silikonowych języków.Pracuje w sześciu ustawieniach, dając różnorodną i intensywną stymulację.

Cena 197,46 zł