Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
18 929
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wysokość
3 cm 23 cm
Szerokość
6 cm 7 cm
Waga
0 kg 1 kg
Obwód
12 cm 13 cm
Grubość
4 cm 4 cm
Materiał
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Długość
20 cm 26 cm
Głębokość penetracji
15 cm 16 cm
Czas ładowania
2 godz. 2 godz.
Czas pracy
1 godz. 4 godz.
Liczba programów
7 36
Maksymalna głośność
49 dB 50 dB
Liczba silników
więcej... mniej
Ilość poziomów wibracji
5 5
Rodzaj akumulatora
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Podwójna rozkosz

Jeśli nie potrafisz zdecydować czy podczas masaży i zabaw preferujesz stymulowanie punktu G, łechtaczki, a może po prostu chciałabyś połączyć te doznania - wibratory z tej kategorii są odpowiedzią.

Dzięki stymulatorowi łechtaczki umieszczonym na głównym trzonie pozwalają one połączyć błogą penetrację i pobudzanie punktu G ze zniewalającymi pieszczotami łechtaczki. Niesamowita budowa tych urządzeń łączona jest z nowoczesnymi, zmysłowymi w dotyku materiałami, tak, aby zagwarantować w pełni satysfakcjonujące wrażenia.

W projektowaniu wibratorów zapewniających podwójną rozkosz wyniesiono ergonomię i kobiecą anatomię na pierwszy plan. Używając produktów z tej kategorii poczujesz niezrównaną satysfakcję płynącą z wszechstronnych i kompletnych doznań. Równomiernie intensywne pobudzanie dwóch głównych erogennych miejsc w Twoim ciele sprawi, że ten rodzaj wibratorów stanie się obowiązkowym gadżetem w Twojej sypialni - zarówno w przypadku błogich wieczorów spędzonych solo, jak i ekscytujących zabaw z partnerem.

Fifty Shades of Grey - Wibrator Rabbit do punktu G

Greedy Girl to wibrator typu króliczek, czyli przeznaczony do jednoczesnej penetracji i stymulacji łechtaczki.Ma dwa osobne silniczki, jeden w odpowiedzialny za pobudzenie klitorisu, a drugi umieszczony w trzonie wygiętym tak, by jak najlepiej pobudzić punkt G.Posiada w sumie 36 kombinacji...

Cena 256,09 zł