Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
77 179
Producenci
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Średnica
3 cm 4 cm
Materiał
więcej... mniej
Zasilanie
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Długość
19 cm 20 cm
Głębokość penetracji
17 cm 17 cm
Średnica maksymalna
4 cm 5 cm
Sposób ładowania baterii
więcej... mniej
Rodzaj baterii
więcej... mniej
Liczba programów
7 12
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Realistyczne

Większość wibratorów w niczym, poza kształtem, nie przypomina gadżetu erotycznego. Różnokolorowe, pięknie zdobione odciągają uwagę od seksualnej sfery życia. Jest jednak grupa produktów, znajdujących się po przeciwnej stronie tego zestawienia - wibratory realistyczne.

Wibratory realistyczne mocno inspirowane anatomicznym kształtami wibratory charakteryzuje precyzja wykonania. Zakończone są zgrubieniem typowym dla czubka penisa, nie brak im detali typu wyżłobienia i wypuklenia imitujące żyły.

Ich zadaniem jest dać rozkosz nie tylko za pomocą wielu programów i trybów wibracji, ale także dzięki wizualnemu aspektowi produktu. Bo czy realistyczny wibrator nie zachęca do igraszek? Pikanterii dodaje dotyk typowy dla prawdziwego członka, co sprawia, ze nietrudno zapomnieć się w tej zabawie.

Dedykowany jest zarówno zabawie solowej, jak i łóżkowym igraszkom z partnerem/partnerką. Wibrator urozmaica pożycie, a przy okazji dba o silny i niezapomniany orgazm. Dba także o zdrowie, gdyż wysokiej jakości produkty wykonano z bezpiecznych dla zdrowia surowców.

Wibrator - Satisfyer Vibes Master Nature

Wibrator w rozmiarze XXL, przeznaczony dla kobiet spragnionych penisów dużych, ale także mocnej pracy wibratorów. Kształt anatomiczny, co jeszcze dodaje mu smakowitości.Główka lekko wygięta, by lepiej przylegała do dna pochwy, pobudzając punkt G.

Cena 178,01 zł