Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
21 66
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Na język

Odkryj sekret pieszczot w nowym wymiarze! Orgazm bez limitów! 

Wibratory na język przeniosą w krainę erotycznych doznań, zarówno początkujących kolekcjonerów gadżetów, jak i doświadczone partnerki/partnerów. Sprawdź, jak język takimi wibracjami doprowadza na sam szczyt uniesień, a jego możliwości dodają barw w sypialni. Możesz wybrać wariant jednorazowy, który oferuje aż pół godziny zabawy lub model, który będzie towarzyszył erotycznym uniesieniom przez dłuższy czas.

Subtelne czy bardziej wyrafinowane pieszczoty? W tej kategorii znajdziesz także wibratory w kształcie szminki czy mascary, do zabawy w towarzystwie, jak i solo. Dyskretnie przechowasz je w torebce, kosmetyczce i mogą być towarzyszem w pracy lub w podróży. Wynagrodź siebie chwilą uniesień, którą zaoferuje taka "szminka".

Tak małe gadżety erotyczne, a tyle rozkoszy! Wykonane są z bezpiecznych materiałów, niektóre modele są wodoodporne, także dodatkowo urozmaicą kąpiele. Pamiętaj, aby dbać o higienę zabawek erotycznych, a to pozwoli, że zostaną z Tobą na dłużej.