Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
199 267
Producenci
więcej... mniej
Średnica
3 cm 4 cm
Długość
15 cm 16 cm
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Strap-on

Wibratory strap-on to zabawki erotyczne, które na przestrzeni lat stały się hitem. Nic dziwnego, obecnie wiele kobiet marzy o odwróceniu ról w seksie oraz spróbowaniu penetracji w roli aktywnej. Sytuacja tyczy się również mężczyzn, którzy chcieliby zostać spenetrowani przez swoją partnerkę. Właśnie tego typu wibratory pozwalają spełnić najskrytsze fantazje wielu par. Wibratory typu strap-on są również uniwersalne dla par lesbijskich, które mogą używać ich w seksie. Wibratory te są niezwykle proste w użyciu i nie wymagają dodatkowego umocowania na pasku, czy uprzęży. Krótszą końcówkę należy umieścić w pochwie partnerki i wibrator jest już gotowy do penetracji. Teraz możecie cieszyć się wspólną rozkoszą i intymnymi chwilami, a także zobaczyć seks od nieco innej strony i perspektywy.

Do wyboru wibratory w różnych rozmiarach, odcieniach i różnych trybach oraz intensywnościach wibracji. Produkty przeznaczone są zarówno do penetracji waginalnej, jak i analnej. Nie zastanawiajcie się dłużej - sprawcie, by Wasz wieczór był wyjątkowy.

Tantus Wibrator strap-on Feeldoe

Bardzo specyficzny i oryginalny model wibratora. Używany analogicznie jak penisy z uprzężą, a jednak pozbawiony szelek czy pasków. Ta unikalna forma została nawet opatentowana.Pozwala na kontakt ciała z ciałem, a jednocześnie daje kobiecie niemal prawdziwego penisa.Używając samych mięśni...

Cena 266,59 zł