Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
43 146
Producenci
więcej... mniej
Obwód
5 cm 6 cm
Materiał
więcej... mniej
Zasilanie
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Długość
8 cm 9 cm
Głębokość penetracji
6 cm 7 cm
Zawiera baterię/baterie
więcej... mniej
Rodzaj baterii
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Bullet (mini)

Wibratory mini bullet to zabawki erotyczne o małych, kieszonkowych rozmiarach. Niech nie zmylą Was jednak ich niewielkie wymiary, gdyż są to akcesoria zdecydowanie potrafiące dać dużą rozkosz. Wibratory przypominają kształtem pociski, stąd też określane są mianem "bullet". Można ich używać podczas samodzielnych zabaw, ale również i podczas sypialnianych igraszek z partnerem. Zdecydowaną zaletą produktów z tej kategorii jest możliwość łatwego przechowywania, czy dyskretnego transportu. Panie mogą bez najmniejszej problemu trzymać je zawsze pod ręką w torebce, czy w domu, bez obawy, że ktoś przypadkowo natrafi na ich ulubioną zabawkę.

Oferowane przez nas wibratory mini bullet występują w różnych wariantach cenowych, kształcie i kolorystyce. Produkty są oczywiście wodoodporne i można ich używać w połączeniu z lubrykantem. Zapraszamy do zapoznania się z każdym z produktów z osobna, z ich magicznymi trybami wibracji i możliwościami doprowadzenia do rozkoszy. Jesteśmy pewni, że każda Pani znajdzie tu coś dla siebie na miłe wieczory.

50 Shades of Grey - Wibrujący pocisk

Smukły i delikatny wibrator typu pocisk (bullet). Przeznaczony głównie do stymulacji łechtaczki.Niewielki i dyskretny, jest przy tym niesamowicie mocny. Dzięki swym wymiarom można bez problemu zabrać go w podróż. Wibracje o jednej szybkości, silnej i głęboko przeszywającej...

Cena 50,50 zł