Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
35 813
Producenci
więcej... mniej
Szerokość
4 cm 6 cm
Grubość
4 cm 5 cm
Materiał
więcej... mniej
Zasilanie
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Długość
12 cm 12 cm
Czas ładowania
2 godz. 3 godz.
Sposób ładowania baterii
więcej... mniej
Zawiera baterię/baterie
więcej... mniej
Rodzaj baterii
więcej... mniej
Liczba programów
2 2
W komplecie woreczek do przechowywania
więcej... mniej
Dla par
więcej... mniej
Odporny na zachlapanie
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Stymulatory łechtaczki

Tym, którym wydaje się, że łechtaczka jest jedynie widzialnym gołym okiem ''groszkiem'' to jest w poważnym błędzie. Oczywiście stymulatory łechtaczkowe stosuje się właśnie tam, jednakże za rozkosz odpowiada impuls przesłany dużo, dużo dalej.

Silne wibracje oraz różne ich rodzaje pozwalają kobiecie na przeżycie niezapomnianej rozkoszy. Zazwyczaj stymulator łechtaczki charakteryzuje niewielki kształt, jednak mocne silniczki skonstruowano tak, by trafiały w sedno potrzeb, przesyłając sygnał w głąb ciała kobiety.

Ponadto wiele z nich zupełnie nie przypomina gadżetu erotycznego; jajeczko, muszelka czy inny przyjemny dla oka kształt wraz z pięknymi kolorami kryją prawdziwe przeznaczenie, zatem nie musisz martwić się od dyskrecję.

Ławo zabrać go gdzieś ze sobą i zaprosić do wspólnej zabawy w nieoczekiwanych lokalizacjach. Genialnie służy zabawie ''sam na sam'' ale także wspaniale urozmaica grę wstępną. Miękki materiał wysokiej jakości zapewnia przyjemność dotyku i dba o użytkowane, którego nie zakończy podrażnienie czy infekcja.

Lovelife - Stymulator łechtaczki Smile

Uśmiechnij się, zdaje się wołać do ciebie ten stymulator.Dyskretny, mocny, skuteczny, wyposażony w siedem programów wywoła uśmiech rozkoszy w każdym miejscu i czasie w jakim będziesz miała na to ochotę.

Cena 189,60 zł

Iroha marki Tenga - Mały masażer Sakura

IROHA - MARKI TENGA - RÓŻOWA SAKURANOWE DOZNANIA Z SAKURA IROHA (TENGA)Tak jak jedzenie i spanie, dbanie o nasze ciała jest bardzo ważne. Iroha to coś, co pomoże nam wyszukać i zaspokoić nasze własne potrzeby. Iroha to marka, która została stworzona z myślą o kobietach, aby zapewnić im najlepsze...

Cena 321,20 zł

Stymulator Lelo Alia

Prosty w formie ale bardzo skuteczny w działaniu stymulator przeznaczony do użycia zewnętrznego. Polecany dla par i jako prezent. Posiada gładką linię, która dosłownie ślizga się po ciele.

Cena 589,42 zł