Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
69 368
Producenci
więcej... mniej
Grubość
3 cm 4 cm
Materiał
więcej... mniej
Zasilanie
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Długość
12 cm 13 cm
Czas ładowania
3 godz. 3 godz.
Czas pracy
2 godz. 4 godz.
Zawiera baterię/baterie
więcej... mniej
Rodzaj baterii
więcej... mniej
Liczba programów
7 7
W komplecie woreczek do przechowywania
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Fałdowane

Kształt wibratorów fałdowanych pozwala na wyjątkowo sensualne odczucia, łatwiejsze wejście, a także sprawia, że każdy ruch, i każde jego przyspieszenie wiąże się z niezwykłą i narastającą przyjemnością.

Wibratory fałdowane są idealne zarówno dla rozkosznych i bardziej powolnych masaży, jak i nieco bardziej intensywnej zabawy, potrafią dotrzeć w każdy erogenny obszar naszego ciała i w połączeniu z nowoczesnymi materiałami zapewniają naturalne, niemal organiczne odczucia.

Wibratory z tej kategorii charakteryzują się także dużą różnorodnością zarówno w wyglądzie, jak i ich działaniu na ludzkie ciało. Niektóre mają na celu wywołanie uczucia przyjemnego wypełnienia, inne skupiają się na zniewalającej stymulacji łechtaczki, bądź punktu G, są też takie, które mają nieco mniej sprecyzowany kształt i designerskie zacięcie.

Niezależnie od wyboru wibratory fałdowane zapewniają całkiem nowe i ekscytujące przeżycia, a każda pozycja zapewni nieco inny typ uniesień. Wspólnym mianownikiem są jednak zaskakujące i ekscytujące doznania.

Wibrator klasyczny Fifty Shades of Grey

Wibrator niosący pełne satysfakcji wypełnienie, a to za sprawą pokrywających go fałdek, które zmieniając średnicę trzonu dają bardziej różnorodną stymulację. Spora wielkość – penetracja możliwa jest na 15cm – połączona jest z mocnym silnikiem. 3 prędkości i 7 programów pracy z powodzeniem zadbają...

Cena 238,95 zł

Wibrator Iroha by Tenga Zen Yuzucha

Unikalny, super mięciutki silikon firmowy, charakterystyczny dla Iroha, teraz pojawia się w nowej odsłonie. Odnowiona forma, pokryta skręcającymi się wypustkami. Delikatna w dotyku, mocna w pracy, skutecznie niosąca rozkosz. Poręczny, wygodnie leżący w dłoni model o niezwykle subtelnej strukturze...

Cena 142,85 zł

B Swish bCute Pearl - Wibrator klasyczny

Pozwól się uwieść temu 7,6 cm wodoodpornemu, silikonowemu małemu Szatanowi. Rozkoszuj się jego wibracyjnymi właściwościami zarówno pod prysznicem jak również gdziekolwiek jesteś. B Swish zmienił pojęcie wibratora – niewielki rozmiar lecz wielkie emocje.Mały ale hultaj.

Cena 69,15 zł