Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
95 14673
Producenci
więcej... mniej
Waga
0 kg 1 kg
Materiał
więcej... mniej
Głębokość penetracji
11 cm 11 cm
Czas ładowania
2 godz. 2 godz.
Czas pracy
2 godz. 2 godz.
Liczba programów
10 10
Maksymalna głośność
50 dB 50 dB
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Naturalne kształty

Jeśli jesteś kobietą, która twierdzi, że rozmiar ma znaczenie, to spróbuj czegoś nowego! Okazuje się bowiem, że nie liczy się wielkość penisa a jakość penetracji. W związku z powyższym stworzyliśmy kategorię produktów, które zaskakują niespodziewaną wielkością, a przede wszystkim precyzją stymulacji.

Znalazły się tu wibratory o naturalnych kształtach z różnymi rodzajami wibracji, również takimi, które docierają do najdalszych neuronów i powodują dreszczyk podniecenia. Są tu także wibratory króliczki, które wyprofilowanymi różkami perfekcyjnie oplatają łechtaczkę. Nie zabrakło tu także mini-wibratorów, które precyzyjnie zadają przyjemność, a które w niczym nie przypominają gadżetów erotycznych.

Każdy z gadżetów wykonany jest oczywiście z surowców wysokiej klasy, które nie podrażniają, nie uczulają, nie powodują infekcji. Twoja rozkosz jest dla producentów gadżetów erotycznych niezwykle ważna, dlatego dokładają oni trudów, by móc zaoferować kolejny świetny produkt.

Nie ma znaczenia, czy wibratorów w naturalnych kształtach używasz samodzielnie czy podczas gry wstępnej - każdy z nich dopasuje się do anatomii Twojego ciała i trafi w sedno zawsze i wszędzie!

Wibrator Lelo Liv 2

LIV 2 to nowa, ulepszona wersja klasycznego modelu firmy LELO, dostarczająca niezwykle intensywnych doznań oraz delikatnego i zmysłowego dotyku.

Cena 717,62 zł

Wibrator Lelo Mona Wave

Poddaj się kolejnym falom intensywnej rozkoszy, z pierwszym na świecie wibratorem do punktu G który faktycznie wymasuje cię „od środka”.Spore rozmiary i poruszanie się podobnie do palca pozwalają na osiągniecie granic przyjemności a później jeszcze popychają, do zupełnie innego świata.A wszystko...

Cena 848,97 zł