Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
376 813
Producenci
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Filtr

Kieszonkowe

Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia w nietypowym miejscu? A może chcesz zaskoczyć swoja kobietę pomysłowością i dać jej rozkosz tam, gdzie nawet się nie spodziewa? Jeżeli lubicie zabawę z gadżetami, to zachęcamy do przejrzenia kategorii z wibratorami kieszonkowymi.

Kompaktowy rozmiar pozwala na dyskretne przechowywanie gadżetu. Nie tylko zajmuje niewiele miejsca, ale i często nie wzbudza podejrzeń z tym, do czego został przeznaczony. Dodajecie pikanterii Waszemu związkowi i skuście się na zakup tego typu produktu.

Pomimo niewielkich rozmiarów, wibrator kieszonkowy posiada moc godną pełnowymiarowych wibratorów. Podobnie jak więksi bracia wykonany jest z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, zatem parę chwil przyjemności nie zakończy wielodniowa infekcja.

Wibrator kieszonkowy sprytnie ukryjesz w małej torebce czy kieszonce. Nieużywany cierpliwie czeka na swój czas. Wybierz produkt idealny dla siebie, sugerując się jego wielkością, kształtem, kolorem... Wybór jest ogromny, o co zadbały uznane marki, tworzące najwyższej jakości gadżety erotyczne.