Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
16 817
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
5 cm 6 cm
Waga
0 kg 1 kg
Grubość
3 cm 4 cm
Materiał
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Długość
16 cm 19 cm
Pojemność baterii
430 430
Czas ładowania
1 godz. 2 godz.
Czas pracy
2 godz. 2 godz.
Liczba programów
6 6
W komplecie woreczek do przechowywania
więcej... mniej
Rodzaj akumulatora
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Masażery

Nie samą głębią kobieta żyje - strefy erogenne u pań pokrywają ok. 15% powierzchni ciała!

Masażery to wielozadaniowe gadżety erotyczne - ich różnorodne wibracje wyzwolą niespotykane dotąd podniecenie. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się pobudzić swoją partnerkę delikatnie muskając jej kark czy postanowisz wzmocnić doznania intensywnymi wibracjami podczas stosunku kierując go na okolice sromu - w każdym przypadku rezultaty będą rewelacyjne.

Masażery, tak jak znaczna część wibratorów, występują również w wersji wodoodpornej, więc można z nich korzystać w wannie czy pod prysznicem. Niejednokrotnie posiadają także wymienne końcówki, by urozmaicić Wasze doznania. Wynieście swoje igraszki na wyższy poziom uniesienia!

Masażer - Svakom Emma Mini Wand Fioletowy

Mniejsza wersja popularnego masażera Emma. Specjalnie dla kobiet, które wolą używać modeli o mniejszych rozmiarach ale jednocześnie o dużej sile. Elastyczna główka pozwala na stymulację we wszystkich kierunkach. Na jednym ładowaniu masażer może pracować do 2 godzin przynosząc jeden orgazm za...

Cena 196,82 zł

Masażer - Svakom Emma Mini Wand Massager Plum Red

Mniejsza wersja popularnego masażera Emma. Specjalnie dla kobiet, które wolą używać modeli o mniejszych rozmiarach, ale jednocześnie o dużej sile.  Elastyczna główka pozwala na stymulację we wszystkich kierunkach. Na jednym ładowaniu masażer może pracować do 2 godzin przynosząc jeden orgazm za...

Cena 196,82 zł