Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
86 790
Producenci
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Czas ładowania
2 godz. 2 godz.
Czas pracy
1 godz. 1 godz.
Sposób ładowania baterii
więcej... mniej
Zdalnie sterowany
więcej... mniej
Liczba programów
8 8
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Jajeczka

Dość niepozorne wibratory z tej kategorii są gadżetami bardzo zmysłowymi i wszechstronnymi. Wibrujące jajeczka wykończone odpowiednim materiałem umożliwiają stymulowanie wielu części ciała, nie tylko kobiecego. Możemy nimi pieścić sutki, okolice odbytu, łechtaczkę, punkt G, a także penis, okolice krocza lub prostatę.

Z uwagi na niezwykle bogate zastosowanie, wibratory jajeczka są idealną propozycją dla początkowych użytkowników i użytkowniczek wibratorów. Pozwolą odkryć jakie pieszczoty działają na nas najbardziej. Ich wymiary i kształty są też nieco dyskretniejsze niż wibratory z innych kategorii, stąd są również świetnymi towarzyszami podróży, a także świetną propozycją dla nowicjuszy chcącymi oswoić się z rozkosznym światem erotycznych gadżetów.

Wiele modeli w tej kategorii posiada funkcję sterowania jajeczkiem dołączonym pilotem i wpisuje się to idealnie w ich uniwersalny motyw - możemy oddać kontrolę nad intensywnością wibracji partnerowi, bądź też oddać się sensualnym, urzekającym odczuciom bawiąc się wygodnie solo.

Jajeczko zdalnie sterowane Fifty Shades of Grey

Zmysłowość i rozkosz w najlepszym wydaniu. Jajeczko dopasowane do ciała, ergonomiczne, wygodne w noszeniu nawet przez osoby początkujące w używaniu akcesoriów erotycznych.Zdalnie sterowane co pozwala na dyskretne używanie nie tylko w sypialni ale także w miejscu publicznym.Pracuje w 8 programach...

Cena 364,74 zł

50 Twarzy Greya - Jajeczko zdalnie sterowane

Nieustające wibracje i niekończącą się przyjemność zapewni kobietom jajeczko stymulujące Relentless Vibrations Love Egg.To bardzo funkcjonalny model, świetnie sprawdzający się w pojedynkę jak i z partnerem, w obu przypadkach gwarantujący potężne dawki rozkoszy i silne orgazmy.Jego siłę i...

Cena 343,11 zł