Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
11 1227
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wysokość
15 cm 16 cm
Szerokość
7 cm 8 cm
Głębokość
6 cm 8 cm
Średnica
10 cm 10 cm
Materiał
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Długość
25 cm 26 cm
Liczba sztuk w zestawie
1 1
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Masturbatory

Masturbatory cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Jeśli nie boisz się próbować nowych rzeczy, jesteś ciekawy wrażeń i uwielbiasz intensywną stymulację - to właśnie zabawki dla Ciebie. Masturbatory pozwalają nadać zabawom solo zupełnie nowy wymiar, chociaż - jeśli sobie tego życzysz - świetnym pomysłem będzie zaproszenie swojej drugiej połówki do wzajemnych pieszczot.

Wybór masturbatorów jest naprawdę spory - znajdziesz wśród nich modele wyposażone w przyjemnie stymulujące członek wypustki, faktury i wibracje. Jeśli należysz do grona wielbicieli wszelkich zabaw oralnych, w naszym asortymencie znajdują się nawet zabawki wiernie imitujące tego rodzaju doznania.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów, zadbaliśmy o to, by wszystkie sprzedawane w naszym sklepie masturbatory były wykonane z materiałów przyjaznych ciału, nie powodujących podrażnień. Serdecznie polecamy zapoznać się z różnorodną ofertą lubrykantów, dostępnych w naszym sklepie, w celu zapewnienia sobie pełni komfortu i przyjemności.

Tenga Flip Hole - Zaawansowany Masturbator Czarny

TENGA FLIP HOLE CZARNYMASTURBATOR ROZKŁADANY Z PRZYCISKAMI Ten produkt to przyszłość masturbacji. To kolejny milowy krok w kierunku doskonałości. Użytkownicy mówią o nim, że wrażenia są lepsze niż prawdziwe... nie sprawdzaliśmy jeszcze, ale podpisujemy się pod tym!

Cena 365,89 zł

Japoński masturbator - Tenga Egg Clicker

Mamy dla Was propozycję skorzystania z fenomenalnych doznań, jakie niesie słynne jajko Tenga! Rozciągliwy masturbator z kanałem pełnym różnorakich w kształtach nierówności.Po rozciągnięciu pasuje na każdego penisa.Wystarczy otworzyć opakowanie, dodać załączonego środka nawilżającego i oddać się...

Cena 27,58 zł

Fleshlight Girls - Pochwa Tori Black Torrid

Autentyczna kopia Tori Black!By poznać ją dogłębnie, będziesz musiał przebyć drogę pełną nierówności, zakamarków i mocno stymulujących wypustek. Ciekawe czy dotrwasz do jej końca?Produkty marki Fleshlight to najczęściej kupowane na świecie produkty erotyczne dla mężczyzn. Wszystkie produkty...

Cena 298,52 zł