Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
PLN
16 9766
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Wysokość
10 cm 17 cm
Szerokość
4 cm 13 cm
Obwód
7 cm 8 cm
Grubość
2 cm 4 cm
Średnica
2 cm 4 cm
Materiał
więcej... mniej
Zasilanie
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Wykończenie
więcej... mniej
Długość
3 cm 14 cm
Głębokość penetracji
6 cm 19 cm
Średnica maksymalna
3 cm 4 cm
Czas ładowania
1 godz. 2 godz.
Czas pracy
1 godz. 4 godz.
Sposób ładowania baterii
więcej... mniej
Zdalnie sterowany
więcej... mniej
Zawiera baterię/baterie
więcej... mniej
Rodzaj baterii
więcej... mniej
Liczba programów
6 8
W komplecie woreczek do przechowywania
więcej... mniej
Maksymalna głośność
50 dB 50 dB
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Rozmiar
więcej... mniej
Filtr

Zabawki analne

Zabawki analne to świetna propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sprawdzą się podczas masturbacji, podgrzeją atmosferę w trakcie gry wstępnej, a sam seks uczynią wyjątkowo ekscytującym, pobudzającym nowe zmysły i reakcje. Na szczęście seks analny przestał być tematem tabu - coraz śmielej o nim rozmawiamy, chętniej eksperymentujemy i odważniej otwieramy się na nowe doznania, aczkolwiek  jest niezwykle intymnym wydarzeniem, dlatego warto zadbać o atmosferę, która będzie towarzyszyła w trakcie zbliżenia. 

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą w świecie seksu analnego, czy masz już za sobą ekscytujące doświadczenia, w naszym sklepie znajdują się zabawki analne, które zadowolą obydwie wspomniane grupy. Proponujemy korki analne, koraliki analne, masażery prostaty, które stymulują okolice odbytu i dostarczają coraz intensywniejszych doznań. Dobranie odpowiedniej wielkości nie będzie problemem, ponieważ wszystkie z nich posiadają różną wielkość, w zależności od indywidualnych preferencji. Otwórz się na nowe przeżycia z gadżetami analnymi najwyższej jakości!

Mały plug analny zdalnie sterowany B-Vibe Fuchsia

Przywitajcie się z nowym kolegą w analnych zabawach. Novice to plug mały, dla początkujących, łatwy w aplikacji ale posiadający zaskakująco silny motor.W kompaktowej formie kryje się 6 poziomów wibracji i 15 programów.Używać można ze zdalnym sterowaniem lub bez niego.

Cena 483,78 zł

Masażer prostaty - Rocks-Off O-Boy

Najlepszy przyjaciel panów lubiących stymulację prostaty. Zarówno dla tych zaczynających swoją przygodę z męskim punktem G, jak i dla tych znających ją już od podszewki.Unikalna linia i anatomicznie dobrany kształt pozwalają na optymalne pobudzenie męskiego punktu G.Siedem prędkości i mocne...

Cena 155,31 zł