Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
14 12220
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Waga
0 kg 1 kg
Obwód
10 cm 12 cm
Średnica
3 cm 4 cm
Materiał
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Długość
9 cm 22 cm
Głębokość penetracji
10 cm 11 cm
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Kulki gejszy

Kulki waginalne, zwane inaczej kulkami gejszy to nie tylko akcesorium erotyczne. Znane są ze swoich właściwości prozdrowotnych, a pierwsze z nich tworzone były już w IV wieku w Japonii! Ich forma i materiał stosowany w produkcji zmieniały się z czasem, ale cały zamysł przetrwał do dziś. Ginekolodzy, seksuolodzy i fizjoterapeuci oraz liczne badania potwierdzają zbawienny wpływ kulek waginalnych na zdrowie.

Kulki gejszy stosowane są w treningu mięśni dna miednicy. Umieszczone w pochwie powodują delikatne, mimowolne skurcze tej grupy mięśni, wzmacniając je i usprawniając ich pracę. Pomijając oczywiste, przyjemne doznania, przy dłuższym stosowaniu zapewniają korzystającej z nich osobie wydłużone i intensywniejsze orgazmy. Dzieje się tak, ponieważ to właśnie mięśnie dna miednicy w dużej mierze są za niego odpowiedzialne. W przypadku kobiet po porodzie, skutecznie przywracają sprawność mięśni Kegla.

Jeśli jesteś osobą, która lubi łączyć przyjemne z pożytecznym, polecamy sięgnąć po kulki wyposażone dodatkowo w funkcję wibracji.

Kulki gejszy Fifty Shades of Grey - silikon

Silikonowe kulki gejszy. Wykonane z miękkiego, delikatnego silikonu. W środku znajdują się cięższe kuleczki, które podczas noszenia poruszają się i wprawiają całość w drgania a kobietę w podniecenia.Wzmacniają mięśnie Kegla, pozwalając osiągnąć dzięki temu mocniejszy orgazm.Waga 70g – idealna dla...

Cena 67,72 zł

Nomi Tang - Kulki do ćwiczenia mięśni Kegla -...

IntiMate to zestaw stylowy, dyskretny i przede wszystkim skutecznie działający na mięśnie Kegla, których kondycja wpływa na stopień odczuwania przyjemności podczas aktu seksualnego. Kulki są proste do włożenie, bardzo ciche podczas używania i bezpiecznie dopasowują się do anatomicznych cech...

Cena 89,95 zł

50 Shades of Grey - Metalowe kulki

Kulki metalowe na sznureczku przeznaczone do stymulacji pochwy ze szczególnym uwzględnieniem punktu G.Są jednolicie gładkie, lśniące, połączone nylonowym sznureczkiem. Zakończenie stanowi duża metalowa pętla, która bardzo wygodnie pozwala je wyjąć ze środka.Równocześnie zaś pozwala na użycie ich...

Cena 101,09 zł

Lovelife - Kulki do treningu mięśni Kegla -...

Regularne ćwiczenie mięśni Kegla pozwala na zwiększenie przyjemności odczuwanej podczas seksu.W komplecie znajdują się trzy kulki (w tym jedna podwójna) w wielkości pozwalającej używać je zarówno osobom początkującym jak i bardziej zaawansowanym.

Cena 139,05 zł