Sklep internetowy tylko dla osób pełnoletnich

Strona zawiera treści dla dorosłych. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść na tę stronę. Czy jesteś osobą pełnoletnią?

tak nie

Filtruj według

PLN
6 705
Producenci
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Zasilanie
więcej... mniej
Wodoodporność
więcej... mniej
Czas ładowania
2 godz. 3 godz.
Czas pracy
1 godz. 2 godz.
Zawiera baterię/baterie
więcej... mniej
Rodzaj baterii
więcej... mniej
Liczba programów
7 7
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtr

Pierścienie erekcyjne

Pierścienie erekcyjne to zabawki erotyczne służące wydłużeniu i utrzymaniu erekcji. Wspomagają naturalne procesy, zachodzące w ciele podczas stosunku, skutecznie ograniczając odpływ krwi z penisa. Dzięki temu utrzymują go we wzwodzie przez długi czas, przy okazji uwrażliwiając członek na wszelkie bodźce.

Mocna erekcja przyczynia się do zwiększenia satysfakcji płynącej z życia seksualnego, zarówno dla użytkownika, jak i partnerki lub partnera. Każdy rodzaj stymulacji odczuwany jest wyraźniej i intensywniej. Pierścienie erekcyjne sprawdzą się również podczas zabawy solo, wprowadzając ciekawe urozmaicenie.

Wszystkie modele dostępnych w naszym sklepie pierścieni są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, nie powodujących podrażnień ani reakcji alergicznych i zapewniających użytkownikowi całkowite bezpieczeństwo. Jeśli chcesz dodatkowo uatrakcyjnić korzystanie z pierścienia erekcyjnego, wzmocnić swoje doznania i zapewnić sobie pełnię komfortu - serdecznie polecamy skorzystanie z szerokiej oferty lubrykantów, dostępnych w naszym asortymencie.

Pierścień na penisa Fifty Shades of Grey

Regulowanej wielkości pierścień na penisa, typu lasso, czyli zaciskany.Wykonany z silikonu.Powstrzymuje przepływ krwi, przez co można osiągnąć mocniejszą erekcję i oddalić orgazm.Podczas seksu można zmieniać rozmiar.

Cena 42,20 zł

Laid - Pierścień na penisa i jądra - P.2 47 mm

Wykonany z silikonu medycznego pierścień pozwalający na osiągnięcie silniejszej i dłuższej erekcji.Poprzez spowolnienie odpływu krwi z penisa daje twardszy, dłużej trwający i mocniejszy wzwód.Pierścień zakończony specyficznym „ogonem” - w czasie seksu masuje on i stymuluje miejsce za jądrami....

Cena 97,87 zł

50 Shades of Grey - Wibrujący pierścień na członka

Silikonowy pierścień na penisa, dający przyjemność zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Po założeniu na trzon członka uciska go powodując erekcję silniejszą i dłuższą niż do tej pory. Wydłuża seks oddalając moment orgazmu u mężczyzny.Wibrująca część stymuluje łechtaczkę partnerki podczas seksu,...

Cena 48,25 zł

Pierścień na penisa Fifty Shades of Grey

Idealna zabawka ubarwiająca seks i dająca mocniejsze doznania. Końcówka w kształcie króliczka, który stymuluje łechtaczkę. Rozciągliwy materia, pasować będzie na większość panów, pozwalając się wygodnie nosić i jednocześnie pieścić kobietę.

Cena 212,35 zł